سوالات متداول

سوالاتی که تا کنون از ما پرسیدند

1طراحی لوگو به چه صورت استو مبلغ چطوری پرداخت میشود؟
برای طراحی لوگو 50 درصد مبلغ در ابتدای کار دریافت میشود. سپس مراحل انجام کار شروع میشود بعد از اتمام طرح اولیه به مشتری تصویر دمو نمایش داده میشود اگر مناسب بود و تایید کرد 50درصد الباقی مبلغ دریافت میشود سپس فایل لایه باز لوگو و همینطور تصویر با فرمت png تحویل داده میشود. لازم به ذکر است که طراحی لوگو تا 3 بار قابل ویرایش است. تعیین مبلغ نیز بستگی به نوع و طرح لوگو شما دارد و قیمت ثابتی نخواهد داشت.
2بهینه سازی با افزونه های وردپرس انجام میشود؟
خیر، بهینه سازی سایت شما توسط تیم ما کاملا دستی بوده و به هیچ یک از افزونه ها وابسته نیست. سایت شما از کدها گرفته تا تصاویر تک تک بررسی میشود و تک تک بهینه سازی انجام میشود تا در رتبه سایت شما تاثیر خوبی بجای بگذارد. چه سایت شما وردپرس باشد چه نباشید بهینه سازی انجام میشود. بدون هیچ افزونه ای تا درخوسات های سایت شما نیز کمتر شود.
3آیا در محصولات نامی از شما وجود دارد؟
خیر، تمام محصولات هیچ گونه نام و آدرسی از ما قرار نمیگیرد، شما خریداران میتوانید با خیال راحت محصولات را در سایت خود قرار دهید و به مشتریان خود عرضه کنید. محصولات همه بصورت اورجینال بوده و تنها ترجمه فارسی و برای قالب ها ترجمه فارسی و راست چین کردن آن ها بعهده تیم ما است. شما میتوانید درصورت نیاز خودتان نام و آدرس سایتتان را در ترجمه قرار دهید.
4من میخوام سایت در سایتم افزونه و قالب بفروشم،شما محصولات را دارید؟ و پشتیبانی مینید؟
بله، تیم ما با ارائه محصولات بصورت اورجینال تنها با ترجمه و اضافه نمودن یکسری امکانات به افزونه ها و قالب ها نسخه ها را منتشر میکند. شما میتوانید محصولات منتخبی خود را الام کنید یا تک تک از ما خریداری کنید و در سایت خودتان برای فروش قرار دهید یا بصورت کلی مبلغ را پرداخت نموده و محصولات را دریافت نمایید. و تمام محصولات در زمان بروزرسانی ها بصورت منظم توسط خریداران قابل دریافت میباشد. بله، پشتیبانی نیز انجام میگردد. در زمان سفارش شما میتوانید درخواست پشتیبانی نیزارسال کنید.
5طراحی قالب به چه صورت است؟ با صفحه ساز یا کدنویسی؟
در پاسخ این سوال شما باید عرض شود که تیم ما مطابق با میل شما عمل میکند. اگر دوست دارید در زمان های بعدی و درصورت نیاز خودتان بعدها به ویرایش طرح قالب بپردازید در این صورت درخواست طراحی با صفحه سازها را ارسال میکنید. اما اگر نیاز به ویرایش ندارید و یا خودتان کدنویسی بلد هستید میتوانید درخواست طراحی بصورت کدنویسی ارسال نمایید. در هر روشی تیم ما آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.
6اگر بخواهیم نام سایت ما را در محصولات قرار میدهید؟
بله، میتوایند درخواست دهید تا بصورت اختصاصی داخل افزونه ها و قالب ها نام و آدرس سایت شما درج شود. لازم به ذکر است این امر هزینه متفاوتی دارد. تمامی افزونه ها و قالب ها برای تمامی خریداران بصورت فارسی بدون هیچ نام و آدرسی عرضه میشود. اما برای درج مهر سایت شما بایستی هزینه بالاتری پرداخت نمایید تا بصورت اختصاصی برای سایت شما ترجمه شود.

چرا ما؟

چرا مشتریانمان ما را انتخاب کردند؟


تحویل پروژه تمیز و پشتیبانی پروژه ها هدف اول ما برای رضایت مشتریان است تا مشتریان را همیشگی نگهداریم. هدف ما خلق و گسترش کارهای بیشتر است، نه فقط پروژه یکباره.

پیشرفت و گسترش کارمان
هزینه های کم اما کار تمیز
 
شما هم بپیوندید

خبرنامه


    This post is also available in: English