اهمیت طراحی سایت شرکتی

اهمیت طراحی سایت شرکتی

تاثیرات سایت شرکتی بر کسب و کار شما

 

امروزه داشتن وب سایت برای هر شرکتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و موجب شکل گیری ارتباط مستقیمی میان صاحبان کسب و کار و مشتریان می گردد. بدون شک با داشتن یک سایت شرکتی می توانید از بسیاری از رقبای خود پیشی بگیرید و بتوانید در این مسیر فروش خود را افزایش دهید.

اهمیت طراحی سایت شرکتی

دلایل اهمیت طراحی سایت شرکتی عبارتنداز:

برندسازی دیجیتال

در قرن ۲۱، برندها را رسانه ها می سازند این پیام رسانه هاست که مطلوبیت برند را نزد افکار عمومی ارتقاء می بخشد. طراحی وب سایت شرکتی بخش بسیار مهمی از فرآیند برندینگ دیجیتال شمامحسوب میشود. در ذهن تمامی مصرف کنندگان و مشتریان شما این باور وجود دارد که شما حتما دارای یک وب سایت رسمی و مستقل در اینترنت هستید (البته تنها به واسطه داشتن یک وب سایت تمایزی نسبت به رقبا ندارید)

تاثیر طراحی سایت شرکتی بر تصمیم گیری خرید مشتریان

طراحی سایت شرکتی

اهمیت طراحی سایت شرکتی

تحقیقات نشان می دهد افرادی که می خواهند کالا و یا خدماتی را خریداری کنند قبل از خرید، اطلاعات مورد نیاز خود را در اینترنت جستجو کرده و اگر برند خاصی مد نظرشان باشد ابتدا از سایت شرکتی آن بازدید کرده و در مورد محصولات آن اطلاعات کامل تری بدست می آورند.

 

افراد این اقدامات را به امید اینکه خرید موفقی داشته باشند انجام می دهند.در نتیجه طراحی وب سایت می تواند ویژگی های محصولات و خدمات شما را بهتر به تصویر بکشد تا بتوانید هدفمند مشتریان بیشتری را جذب کنید.

اهمیت کیفیت در طراحی وب سایت شرکتی

محتوای با کیفیت، عاملی کلیدی در طراحی سایت شرکتی در جهت ایجاد تعامل و برقراری ارتباط با بازدیکنندگان سایت می باشد. همین تعاملات عامل برندسازی، معرفی بهتر خدمات و یا خرید محصولات می شود.

برآورد نیاز مشتریان در طراحی سایت شرکتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سایت شما باید حس اعتماد و اطمینان را در بازدید کنندگان ایجاد کند و علاوه بر ارائه یک تجربه کاربری (UX) مناسب، ویژگی های اصلی برند تجاری شما را نیز نمایش دهد. تحقیقات نشان داده است ویژگی های منفی در طراحی سایت موجب می شود مشتریان بسیاری از دست بروند.

کاهش هزینه ها با طراحی سایت شرکتی

طراحی یک وب سایت حرفه ای همراه با یک ماژول فرایند ساز یا اتوماسیون ساز می تواند هزینه تعداد کارکنان، اجاره فضای کاری بزرگتر، مالیات بیشتر و هزینه های خدمات را کاهش دهد. شما می توانید با طراحی پورتال به طور مستقیم هزینه های اضافی را کسر کنید در عین حال مشتریان خود را راضی و فروش خود را افزایش دهید.

طراحی سایت شرکتی

رضایتمندی مشتری را بهبود می بخشد

این یک واقعیت شناخته شده است که حضور شما در دنیای وب به بهبود خدمات مشتری شما کمک می کند. اگر یک فروشگاه فیزیکی بزرگ با تعدادی پرسنل داشته باشید، نمی توانید به صورت دائم بر آن ها نظارت داشته باشید و ببینید که چگونه با مشتریان تان ارتباط برقرار می کنند.‎ اما در فضای اینترنت و دیجیتال همه چیز متفاوت است. ما می توانید بر کارکنان خود نظارت کافی داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که به سرعت پاسخ مشتریان را می دهند.

دسترسی شبانه‌روزی به سایت

با طراحی وب سایت شرکتی ، خدمات و محصولات شما برای مشتریان تان همیشه و در تمام ۳۶۵ روز سال در دسترس است. اگر فردی ساعت دو نیمه شب بیدار شود و قصد خرید چیزی از شما را داشته باشد، می تواند به سایت شما مراجعه کند و این کار را بلافاصله انجام دهد. حضور آنلاین، به راحتی امکان بررسی محصولات و خدمات شما را زمانی که فروشگاه یا دفتر تان بسته است، فراهم می کند.

بازارهای بزرگ تر هدف گذاری می شوند

یک وب سایت شرکتی حرفه ای، می تواند یک مکان عالی برای ارایه خدمات و محصولات شما در اینترنت باشد تا بتوانید خدمات و محصولات خود را به مشتریان هدف خود در سطح شهر ها یا کشور ها ارایه دهید. این هدف گذاری با استفاده از ابزارهای تحلیل مانندگوگل آنالیتکس، ادوب آنالیتیکس امکان پذیر است.

فرصتی برای نمایش کسب و کارتان است

مهم نیست که در چه نوع صنعتی مشغول به فعالیت هستید، طراحی سایت یک راه عالی برای نمایش کار شما ست. شما می توانید نمونه کارها، گالری عکس و امکان بررسی بیشتر محصولات و خدمات تان را به صورت آنلاین به مشتریان نشان دهید. شما می توانید نشان دهید که چرا کسب و کارتان منحصر به فرد است و همچنین می توانید بازخوردهایی را در مورد محصولات و خدمات تان دریافت کنید.

طراحی سایت شرکتی
اهمیت طراحی سایت شرکتی

در زمان صرفه جویی می شود

وقت طلاست پس با طراحی وب سایت حرفه ای، ‌در زمان خود و مشتریان تان صرفه جویی کنید. مشتریان شما با امکانات جستجوی پیشترفته زودتر به خواسته های خود میرسند، شما بعنوان مالک سایت، زودتر مطالب و محصولات خود را بارگذاری میکنید، زودتر از دیگران آماده فروش و یا ارایه خدمات می شوید، شما زودتر از رقبا در بازار حاضر می شوید.

بروز رسانی راحتر اطلاعات

طراحی سایت حرفه ای به شما کمک می کند تا بتوانید محتویات سایت خود شامل محصولات، خدمات، کاتالوگ ها، تصاویر محصولات، آدرس و اطلاعات تماس و هر آنچه در وب سایت شرکتی خود دارید را براحتی به روز کنید و موارد را با کلیک یک دکمه اضافه یا حذف کنید.

با طراحی سایت شرکتی از رقبا پیشی بگیرید

با طراحی سایت حرفه ای میتوانید سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهید. وب سایت شما، مانند تاجی است برروی کسب و کار تان، تحقیقات نشان داده است وب سایت های حرفه ای و کارآمد برای مشتریان تجربه و حس خوشایندی ایجاد میکند که باعث فروش بیشتر برای آن کسب و کار شده است.به تقویت حضور آنلاین شما کمک می کند.

جذب خوانندگان و بازدیدکنندگان

انتشار اخبار، محتوا و اطلاعات در مورد محصولات و خدمات جدید به شما کمک خواهد کرد تا مخطبان مشتاق را جذب کنید. از طریق ایمیل مارکتینگ نیز شما می توانید به مشتریان خود دسترسی پیدا کنید و به آن ها تخفیف یا پیشنهادات ویژه ای ارائه دهید که مصرف کنندگان جدید آن را ندارند.

ایجاد ساختار مناسب در سایت شرکتی

افرادی که به سایت شرکتی شما مراجعه می کنند معمولا می خواهند کالا یا خدماتی را خریداری نمایند، در نتیجه ساختار کلی سایت شما باید به گونه ای طراحی شده باشد تا کاربران به راحتی بتوانند به بخش های مختلف سایت دسترسی پیدا کنند. تمامی اجزای سایت باید به شکلی طراحی شوند تا دسترسی آسانی را برای کاربران فراهم کرده و آن ها بتوانند فعالیت های مورد نیاز خود را بدون مشکل انجام دهند.

اهمیت زیبایی در سایت شرکتی

رعایت ویژگی های زیبایی شناسی در طراحی سایت شرکتی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. تحقیقات نشان داده است بسیاری از افراد با توجه به زیبایی کلی سایت شرکتی در مورد اعتبار آن تصمیم می گیرند و به وجود انسجام و یکپارچگی سایت با برند تجاری شرکت اهمیت زیادی می دهند. این ویژگی به این معنی می باشد که علاوه بر طراحی کلی سایت ، المان هایی از جمله رنگ، فونت، لوگو و تصاویر در جذب مشتریان موثر است.

تاثیرات سایت شرکتی بر روی کسب و کار شرکت ها

تاثیرات سایت شرکتی بر روی کسب و کار شرکت ها بر کسی پوشیده نیست. داشتن سایت شرکتی موجب پیشرفت در هر کسب و کاری می شود‎ و به عنوان یک سرمایه دائمی محسوب می شود. در نتیجه شما باید تلاش کنید‎ تا با سرمایه گذاری برای ایجاد یک سایت شرکتی جذاب و با کیفیت از فروش و سود آن در آینده نیز بهره مند شوید.

شما باید با ایجاد تغییرات و فعالیت مستمر در سایت خود‎ کیفیت تجربه کاربری آن را بهبود دهید تا مشتریان بالقوه بیشتری را به خرید ترغیب نمایید. در طراحی سایت شرکتی خود دقت کنید چرا که در بعضی مواقع نداشتن سایت بهتر از داشتن سایتی‎ با ویژگی های منفی است، در نتیجه سعی کنید یک بار و برای همیشه هزینه کنید.

طراحی سایت شرکتی

مزایای سایت شرکتی در یک نگاه

 • معرفی هرچه بیشتر خدمات و محصولات
 • برند سازی دیجیتال
 • افزایش قدرت برند و برندسازی
 • ایجاد مشتریان وفادار
 • بهبود بازاریابی و افزایش فروش
 • افزایش اعتبار کسب و کار و محصولات
 • سهولت تعامل با مشتریان و مقرون به صرفه بودن تبلیغات
 • در دسترس بودن خدمات و محصولات شرکت در تمامی ساعات شبانه روز
 • فعالیت در محدوده‌های وسیع جغرافیایی
 • کاهش هزینه ها با طراحی سایت شرکتی
 • بروز رسانی راحتر اطلاعات

آماده هستید؟

خدمات من در طراحی سایت شرکتی

آژانس طراحی و تبلیغات ما مفتخر است که با طراحی وب سایت های خلاقانه ،‌ موفق به ایجاد تحول در کسب و کارهای بسیاری شده و عناوین گوناگونی را در جشنواره های مختلف کسب کرده است.‎ ما خود را همواره در سطح استانداردهای جهانی قرارداده ایم تا بتوانیم انتظارات بهترین ها را برآورده کرده و در کسب و کارشان تحول ایجاد نماییم.

امکانات سایت های ساخته شده توسط ما

 • صفحه “تماس با ما” که دارای اطلاعاتی نظیر: آدرس دفتر مرکزی، آدرس شرکت، دورنگار، شماره تماس، ایمیل می باشد.
 • صفحه درباره ما
 • قیمت مناسب
 • استفاده از زبان فارسی برای سایت
 • صفحه مربوط به اخبار شرکت
 • سرعت و پایداری
 • و…

اهمیت طراحی سایت شرکتی


جهت سفارش و اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید

تلگرام اینستاگرام

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *