طراحی سایت اختصاصی

Website design and web development

طراحی سایت اختصاصی


وب سایت‌های اختصاصی و سفارشی مانند خانه‌هایی هستند که دقیقاً مطابق با نیاز صاحب خانه طراحی شده است. در صورتی که تمایل دارید وب سایت شما دقیقاً مطابق با نقشه و نیاز شما طراحی شود – و هیچ اطاقی خالی نماند – و یا وب سایت بزرگ و پیچیده ای مد نظرتان دارید که بسته‌های پیشنهادی ما قادر به رفع نیاز شما نیستند، ما طراحی وب سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. وب سایت‌های اختصاصی اصولاً وب سایت‌هایی با عملکرد خاص هستند که نیاز به کد نویسی و طراحی از ابتدا دارند… طراحی سایت اختصاصی باید در راستای استراتژی های بنگاه اقتصادی شما که منجر به جذب کاربران و افزایش بازدید و برندینگ شما باشد در غیر این صورت نه تنها کمکی به رشد و توسعه کسب و کار شما نمیکند بلکه شما را دچار هزینه های بی فایده میکند. هزینه هایی که غیرقابل بازگشت میباشند. باید به زیر ساخت توجه لازم را داشته باشید، بگونه ای که سایت شما قابلیت توسعه، انعطافپذیری و قابلیت اتصال به سایر سامانه ها را داشته باشد. اصلی ترین و بارزترین ویژگی شرکت ما ساخت و طراحی سایت اختصاصی با توجه به نیاز مشتریان میباشد. ساخت سایت توسط سیستم مدیریت محتوا اختصاصی مبنی بر php میباشد که دارای ویژگی هایی همچون انعطاف پذیری، قابلیت توسعه، اتصال به هر سامانه، ، اصول کلیه قوانین مربوط به سئو، تطابق پذیری و همچنین دارای پنل مدیریتی آسان میباشد.


درخواست مشاوره سفارش پروژه
Why do you need a website

چرا نیاز به وب سایت دارید...؟

Dedicated website design

طراحی وب سایت اختصاصی


طراحی سایت اختصاصی ، یک روند جهت پیاده سازی ایده های شما با هدف معرفی و رونق کسب و کار می باشد. تیم فنی وانیا آمادگی خود را جهت پیاده سازی انواع وب سایت ها اعلام می نماید. نماید، برنامه نویسی اختصاصی وب سایت با فریم ورک های مطرح دنیا قابل نمایش در سیستم های موبایل و تبلت، انجام می شود و از بروزترین متدها مانند MVC,ReactNative,PWA در برنامه نویسی استفاده می گردد همانطور که میدانید تخصص طراح نو در طراحی وب سایت است. ما می توانیم وب سایت شما را به صورت کاملاً تخصصی و به زبان MVC.Net از صفر تا ۱۰۰ را پیاده سازی نماییم و در نهایت نه تنها شما از کدهای بسیار سالم بهره خواهید برد بلکه می دانید در دنیای وب هیچ وب سایت دیگری مانند شما نیست! شما همیشه باید به خاطر داشته باشید که پروژه توسعه وب سایت با برنامه نویسی شروع نمی شود و پس از این که شما سرانجام سایت خود را راه اندازی کردید، پایان نمی یابد. حتی اگر شما امروز هم یک پرتال را بیابید که جامع نیازهای امروزتان باشد ، مطمئن باشید که در آینده و با توسعه وب و اینترنت نیازمند افزودن بخشهای جدیدی به وب سایت اینترنتی خود خواهید بود ، با عنایت به این مهم هیچگاه تصور ننمایید که برنامه نویسی اختصاصی بر روی یک وب سایت برای شما اهمیت چندانی ندارد و یا شما نیازی به آن نخواهید داشت . بهتر است از هم اکنون آینده نگر باشید در بسیاری از موارد، امکانات نرم افزار های موجود پاسخگوی نیاز مشتری و یا نرم افزاری برای پاسخگویی به نیاز های مشتری وجود ندارد. در این سرویس با عنوان " برنامه نویسی اختصاصی و سفارشی" تحت وب این امکان را خواهید داشت تا برای توسعه نرم افزارهای فعلی فرتک و یا توسعه نرم افزار های جدید تحت وب اقدام کنید


برنامه نویسی اختصاصی


برنامه نویسی نرم افزار و پروژه های تحت وب به صورت اختصاصی نیازمند کیفیت از ابتدای آغاز پروژه تا انتهای آن است. کنترل کیفیت نرم افزار برای ما یک امر حیاتی و همیشگی میباشد و با معماری باز و هوشمندانه برنامه تحت وب اجازه می دهد راه حل هایی مقیاس پذیر ایجاد کرد و سیستم هایی با بهره وری بیشتر بوجود آورد. برنامه نویسی تحت وب با تحلیل نیاز های مشتری شروع میشود. پس از آن به طور کامل توسط متخصصین طراح نو با در نظر گرفتن آخرین تکنولوژی های تحت وب اجرا خواهد شد. برنامه نویس کامپیوتر، کدهای برنامه های نرم افزاری را می نویسد تا ایده های مشتری را به واقعیت تبدیل نماید. به بیان دیگر تلاش می کند تا آرزوها را به کدهای برنامه نویسی تبدیل کند. بر اساس تعریفی که در ویکی پدیا از برنامه نویس شده، برنامه نویس که اغلب در انگلیسی programmer یا coder گفته می‌شود فرآیند نوشتن، اشکال زدایی(debug) – آزمایش برنامه های کامیپوتری برای اطمینان یافتن از رسیدن به نتایج مورد نظر- و نگهداری کد منبع (source code) برنامه کامپیوتر را انجام می دهد. این کد منبع با یک زبان برنامه نویسی نوشته شده است و ممکن است تغییر داده شده یک کد قبلی و یا یک کد کاملا جدید باشد. هدف برنامه نویسی ساختن یک برنامه می‌باشد که یک رفتار خواسته شده را به نمایش بگذارد. برنامه نویس طرح های برنامه ای که مهندس و تحلیلگر نرم افزار تهیه کرده را به صورت دستورالعمل های مناسب کامپیوتر در می آورد سپس برنامه ها و کدهای تولید شده را اشکال زدایی و تست می کند تا به نتایج مورد نظر برسد. برنامه نویس ارتباط نزدیکی با طراح نرم افزار دارد در حالی که در برخی حوزه ها کار آنها مشترک است. به این صورت که برنامه نویس می تواند کارهای معمول طراح مانند طراحی برنامه ها را انجام دهد. این مستلزم طرح ریزی نرم افزار، ایجاد مدل ها و فلوچارت های نشان دهنده چگونگی نوشتن کد ها و طراحی رابط کاربری سیستم است. در طراح نو الگوی توسعه سریع و الگوی اسکرام در کلیه پروژه ها اعمال می شود. طراح نو در طراحی و توسعه ی نرم افزارهای اختصاصی تجربه خوبی دارد و مشتریان که سرمایه های طراح نو هستند به میزان 95% رضایت را برای این شرکت ثبت کرده اند. متخصصین و کارشناسان واحد برنامه نویسی و تولید نرم افزارهای تحت وب به انواع زبان های برنامه نویسی تحت پلتفرمهای مختلف و همچنین سایر فن آوری های مرتبط با وب مسلط و حرفه ای هستند و همیشه بهترین راهکارها را به شما پیشنهاد می دهند. واحد مشاوره مجموعه طراح نو برای بهترین و کم هزینه ترین روش تولید بهترین راه کار را به شما معرفی می کند.

This post is also available in: English

فارسی