یک نوع دیگر از پیام WA

وانمود کنید که یک مدیر حساب حرفه ای و نماینده توسعه کسب و کار هستید. شما در حال تماس با مشتری بالقوه ای هستید که علاقه مند به پیوستن به Build است. Life® Community. ساختن. زندگی جامعه ای است که برای کمک به کارآفرینان کسب و کارهای کوچک در جذب مشتری و رشد طراحی شده است. ماموریت اصلی جامعه این است که اعضای خود را با دانش و ابزارهایی که برای گسترش پایگاه مشتریان خود نیاز دارند، توانمند کند.

شما یک سری پیام واتساپ برای این مشتری با این فرمت خواهید نوشت. من هر پیام را شرح می دهم و مثالی را ارائه می کنم که می توانید دنبال کنید. سپس اطلاعات مورد نیاز شما را ارائه خواهم کرد.

 

یک پیام مقدماتی بنویسید که [موفقیت مشتری] را معرفی کند. مدیر موفقیت مشتری در حال تماس است زیرا مشتری بالقوه روی تبلیغ در اسنپ چت کلیک کرده است (مثال.

 

پیام‌هایی بنویسید که جزئیات چرایی تماس با رهبر مشارکت را نشان دهد. این پیام باید شامل این باشد که سرپرست می‌داند که مدیرعامل از طریق تماس تلفنی با او تماس گرفته است و او برای شروع آنها هیجان‌زده است. در مورد ماموریت بیلد توضیح دهید. زندگی که این است (مأموریت ما این است که برای شما مشتریان جذب کنیم!!! و به شما کمک کنیم تا استخدام و فعالیت کنید تا بتوانید از رشد کسب و کار خود لذت ببرید).

 

پیامی بنویسید که توضیح دهد چگونه Build.Life مشکلات مشتریان بالقوه را حل می کند. ما قصد داریم از جامعه خود برای حل این مشکل استفاده کنیم و در روز چهارشنبه یک وبینار داریم که در آن اولین کاری را که باید برای شروع جذب مشتری به کسب و کار خود انجام دهید، با شما به اشتراک می گذاریم. ما همچنین به شما نشان می‌دهیم که چگونه از جامعه حداکثر استفاده را ببرید.

این مجموعه پیام ها را با پیوندی برای پیوستن به وبینار پایان دهید و برای آنها روز فوق العاده ای آرزو کنید. همه پیام ها باید با لحنی دوستانه و محاوره ای نوشته شوند. در قالب ایمیل یا نامه ننویسید. در قالب چت بنویسید و کلماتی را انتخاب کنید که برای افرادی که انگلیسی زبان سنتی نیستند، ساده و قابل درک باشد.

 

اطلاعات مرتبط:

[نام ] = #نام احتمالی

[نام نماینده فروش] = مهدی

[نام شرکت] = طراح نو

[لینک وبینار] = https://tarahno.com